Ogłoszenie

Pora roku: Pogoda: Pora dnia:

#1 2010-02-28 12:09:12

 EnZoOo

Administrator

2979564
Skąd: Tarnobrzeg
Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 27
Punktów :   
Rasa: Człowiek
Doświadczenie: B.Dużo
Złoto: 800G
Frakcja: Przywódca Inkwizycji

Doświadczenie w grze!

Doświadczenie- pomaga Ci poznać wiele nowych sztuczek itd. Doświadczenie zdobywacie wykonując dane misje czy zabić jakiegoś potwora. Jeżeli potwór Cię bardzo zrani prawie zabije wtedy udajesz się do Szpitala Gońców leśnych. To Administrator będzie mówić czy wygrałeś czy przegrałeś daną walkę. Jeżeli będziesz od potwora silniejszy to wiadomo że możesz wygrać, na równym poziomie różnie może być wygrana, lecz jeżeli słabszy będziesz to przegrywasz i odejmujemy doświadczenie tyle ile za potwora byśmy dostali. Np. Bijesz się ze Ścierwojadem i jeżeli go zabijesz masz 50 exp(doświadczenia) jeżeli przegrasz odejmujemy Ci -50 exp. W grze jest także Siła, Zręczność, Mana, nauka czarów, akrobatyka, skradanie się, otwieranie zamków, ćwiczenie na lepszą broń, strzelanie z łuku itd. Do tego potrzebne też jest doświadczenie . Doświadczenie będziecie mieli w dodatkowym polu. Na początku macie 50, tyle samo co i złota. Jeżeli zdobędziecie dużo doświadczenie i macie np. 200 możecie je wykorzystać np. ćwicząc siłę+10 wtedy odejmujemy doświadczenia 20. Jeżeli +5 siły to tylko 10 punktów. Oczywiście złoto też będziemy musieli wydawać.

Dana broń wymaga danej siły zręczności i  umiejętności .Więc jest ciężko i trzeba myśleć na co wydajemy doświadczenie. Niektóre sztuczki nie potrzebują doświadczenia na późniejszą podróż, np. skradanie się będziemy odejmować -50 doświadczenia i złoto zapłacić danej osobie żeby Cię tego nauczyła . Mam 100 expa i chcę nauczyć się skradania. Idę do danej osoby która naucza odejmuje mi 50 exp zostaje mi 50 i muszę dodatkowo zapłacić 100 złota. 

Jeżeli ktoś coś czego nie rozumie proszę tutaj pisać, postaram się wszystko wytłumaczyć jeszcze dokładniej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothicmodding.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl www.afrodyta.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl